İptal - İade Koşulları

İptal - İade Koşulları

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz taktirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri satıcı tarafından ödenecektir.(Türkiye harici ülkeler hariç)
Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
Satın alınan ürünün ulaştırılması imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel alıcıya iade edilmek zorundadır.
Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından satıcıya ödenmez ise, alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri satıcıya ait olacak şekilde satıcıya iade etmek zorundadır.
Satıcının öngöremeyeceği mücbir sebeple oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemezse durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana kadar teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; bu iptalden 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir.
Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene etmekle yükümlüdür. Ürünle birlikte mutlaka fatura da iade edilmelidir.
Alıcı, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, satıcıya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

VERİLEN SİPARİŞ NASIL İPTAL EDİLİR?

İptal talebinizi iletmek için destek@nfckart.com adresine e-mail gönderebilirsiniz veya 0212 000 00 00 müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Rakamlarla Biz

8943

+

Toplam Müşteri

9761

+

Üretilen Kartvizit

7597

+

Üyeye Hizmet

43

+

Farklı Kart Tasarımı

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Neler Söylüyor

Murat Erkoçlar müşterimizin yorumu

Murat Erkoçlar

Müşterimiz

Harika bir firma! ERP Yazılımımızda geliştirme yapılması gerekiyordu hızlı ve tam istediğimiz gibi yaptılar teşekkür ederiz.

Dijivox
Mervenur Şen müşterimizin yorumu

Mervenur Şen

Müşterimiz

E-Fatura çözümlerine ihtiyaç duyduğumuz anda bizlere çok yardımcı oldular kesinlikle tavsiye ediyorum.

Dijivox
shape
bg

Aramıza katılmak ister misiniz ?

Üye olarak hemen sipariş verin ve akıllı kartvizitinizi hemen satın alın.

Kayıt Ol
circle